مقایسه ونیر های پرسلن و Lumineers، Vivaneers، Durathin Veneers

مقایسه ونیر های پرسلن و  Lumineers، Vivaneers، Durathin Veneers

< id=”result_boxclass=”” lang=”fatabindex=”-1“><span title=”There are several minimal preparation and &quot;no-prep" ceramic veneer options – including Lumineers, Durathin and Vivaneers, among others – available for cosmetic dentistry patients seeking an alternative to traditional porcelain dental veneers and for whom composite bonding is not an option they or their”>چندین گزینه برای روکش های سرامیکی بدون نیاز به تهیه -از جمله Lumineers، Durathin و Vivaneers و دیگر موارد موجود – برای بیماران دندانپزشکی زیبایی به دنبال جایگزینی روکش های دندانپزشکی سنتی وجود دارد

مانند ونیر های سنتی، آماده سازی حداقلی انجام و سپس روکش های آماده به سطح (جلو) دندان ها میچسبد. در موارد خاص ممکن است نیاز به تراش سطح دندان باشد.

علاوه بر این، برخی موارد وجود دارد که بیماران  نیاز به تزریق بیهوشی موضعی ندارند، و این روند سریعتر و راحت تر میشود.

مقایسه ونیر های پرسلن و  Lumineers، Vivaneers، Durathin Veneers

قرار دادن روکش های سفارشی چینی معمولا نیاز به حذف ساختار دندان دارد، و آن را به عنوان یک یک روش برگشت ناپذیر میشناسیم. امروزه برخی از ونیرهای پرسلن موجود می توانند در یک روش حداقل تهاجمی و احتمالا بدون آماده سازی به طور کامل بر روی مینای دندان قرار گیرند و علاوه بر این، در حالی که روش های روکش سنتی معمولا تزریق بیهوشی موضعی نیاز دارد، سطح حساسیت بیمار تعیین می کند که آیا از بیهوشی استفاده شود یا نه.

بیمارانی که تحت درمان با روکش ریز خنثی قرار می گیرند مانند لومینرها، وینرهای Durathin و Vivaneeers ممکن است نیاز به تراش دندان ها را داشته باشند، بسته به شرایط و موقعیت دندان های درمان شده. چنین تغییراتی بدون نفوذ به دنتین (لایه ای از ماده دندان در زیر مینای دندان) تنها برا لایه مینای دندان تاثیر می گذارد.


تهیه ونیرهای “بدون آماده سازی” ممکن است برای بزرگسالان و نوجوانان مناسب باشد که به طور موثر برای رفع برخی شرایط دندانپزشکی زیبایی، از جمله:

دندان های شکسته و یا ترک خورده
دندانهای تغییر رنگ داده یا رنگدانه دار
شکاف ها یا فضاهای (دیاستمی) بین دندان ها
بدشکلی ها یا ناهمواری ها
شلوغی دندانها
دندان های کوچک

درباره ادمین سایت

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *