نتایج آزمون دستیاری ۹۶ شهریور ماه اعلام می‌شود

نتایج آزمون دستیاری ۹۶ شهریور ماه اعلام می‌شود
بدون نظر, 17/07/2017, توسط , در تازه ها

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7header0–>
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی در سلامت کامل خبر داد و گفت نتایج نهایی در شهریور ماه ۱۳۹۶ اعلام می‌شود.

دکتر سعید عسگری از شرکت ۲۰۷۹ نفر در آزمون دستیاری دندانپزشکی در سال ۱۳۹۶ در در ۹ حوزه انتخابیه اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، مشهد، کرمان، یزد، همدان و تهران خبر داد و گفت حدود نیمی از شرکت کنندگان مربوط به حوزه امتحانی تهران بودند.

وی افزود کلید اولیه سوالات روز یکشنبه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد و داوطلبان محترم می‌توانند طبق مقررات اعلام شده اعتراضات خود را ارسال نمایند.

دکتر عسگری افزود: امسال فرایند طراحی سوالات در ساختمان جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی به انجام رسید و به دلیل اعمال ساز و کارهای جدید و به روز توسط مسئولین محترم مرکز مذکور، خوشبختانه روند اجرایی فرآیند طراحی سوالات و آماده سازی دفترچه سوالات آزمون از وضعیت بهبود یافته‌ای برخوردار بود.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با بیان اینکه در نحوه برگزاری آزمون امسال، تا کنون هیچگونه ایراد و خللی گزارش نشده است، گفت: با یاری ایزد منان آزمون سالجاری نیز در سلامت کامل برگزار شد و جا دارد تا از همکاری و دلسوزی تمامی متولیان امنیت آزمون تشکر گردد.

دکتر عسگری با آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی، ابراز امیدواری کرد فرآیندهای اجرایی مربوط به اعلام اسامی قبولشدگان در مواعد مقرر، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی به انجام رسد تا با آغاز سال تحصیلی جدید، دستیاران جدیدالورود نیز شروع به تحصیل نمایند.

منبع:دندانه

درباره ادمین سایت

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *