کاهش و درمان دندان درد کودکان

کاهش و درمان دندان درد کودکان
بدون نظر, 19/07/2017, توسط , در اطفال

< id=”result_boxclass=”” lang=”fatabindex=”-1“><span title=”Is your child waking up with a painful toothache?”>آیا کودک شما با درد دندان درد دردناک بیدار می شود؟ آیا یک درد دندان ساده است که باید با پر کردن سریع درمان شود یا نشانه ای جدی است؟

 والدین چه باید بدانند

ما در مورد کودکان مبتلا به دندان درد نگران هستیم، به خصوص اگر با تب و تورم صورت همراه باشد. به طور معمول یک دندان درد ساده علامت مشکل حادی نیست. والدین باید از کودکان خود بپرسند که درد در  کدام ناحیه است. بچه ها بدانند که انواع درد مختلفی دهان وجود دارد. گاهی اوقات قطعه ای ساده از مواد غذایی در لثه ها قرار می گیرد که می تواند منجر به درد، تورم و عفونت شود. آیا فرزند شما دچار درد شدید یا دچار درد شدید است؟ لثه ها را برای علائم زخم ها یا تورم بررسی کنید.

آیا درد هنگام بیدار شدن فرزند شما خواب است؟

آیا کودک شما با درد دندان در شب از خواب بیدار میشود؟ اگر درد آنها را در طول شب بیدار نگه میدارد، باید آنها را در اسرع وقت به دندانپزشکی منتقل کنید. اگر دندان درد به درستی درمان نشود مشکل بدتر خواهد شد. بزرگترین نگرانی که ما با شدت درد دندانی داریم این است که درد زیاد ممکن است نشان دهنده یک مشکل جدی مانند دندان آبسه باشد.

گاهی اوقات کودکان نمیتوانند درک کنند که درد از کدام ناحیه است، زیرا درد می تواند به علت یک دندان آبسه ایجاد شود که منجر به عفونت عصبی می شود پس می تواند درد را در مناطق مختلف دهان ایجاد کند.

علت درد دندان چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کودک یک درد دندانی را تجربه می کند، اما معمولا از عفونت باکتریایی شروع می شود. هنگامی که کودک شما به مطب می آید، دندانپزشک دندان ها و لثه ها را بررسی میکند تا دلیل مشکل را پیدا کند. اگر دندان کودک شما به تازگی پر شده باشد، سطوح جویدن دندان میتوانت نا متعادل باشد، که در هنگام جویدن منجر به درد می شود.

اگر درد و تورم در اطراف دندان وجود داشته باشد، می تواند به این معنی باشد که کودک شما نیاز به پالپوتومی دارد. این روش شامل حذف بخشی از بافت عصبی دندان است. 

ترجمه شده توسط مجله دندانپزشکی

درباره ادمین سایت

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *